Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C869R | Ink pack | Cyan
- TootjadEpson
- Mudel: C13T97420N
- Saadavus: 1
-
601€
Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C869R | Ink pack | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 1.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 157 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product family | XXL Ink Supply Unit |
| Producer product name | WorkForce Pro WF-C869R |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Tüüp | Ink pack |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |



